Koronawirus

Drodzy Klienci i Dostawcy,

w związku z zagrożeniem, z jakim boryka się w ostatnim czasie cały świat, Zarząd BIBUS MENOS podjął wszelkie możliwe środki, aby zapewnić swoim pracownikom, klientom oraz partnerom handlowym maksymalne bezpieczeństwo, dostosowując nasze wewnętrzne procedury do obecnej sytuacji.

Już w lutym podjęliśmy decyzję o zakazie zagranicznych podróży służbowych do państw o podwyższonym ryzyku zarażenia się koronawirusem, natomiast lokalne delegacje zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Staramy się, jak tylko to możliwe, by kontaktować się w sprawach służbowych zdalnie i przenosić nasze działania do sfery online. Z tego też powodu firma nie weźmie udziału w targach, szkoleniach czy konferencjach zaplanowanych na najbliższy okres oraz przełożyła daty wielu spotkań, w których miała wziąć udział większa grupa uczestników.

W naszych pomieszczeniach biurowych i administracyjno-gospodarczych, na halach produkcyjnych oraz na magazynach umieściliśmy specjalne instrukcje dotyczące bezpiecznego korzystania z pomieszczeń oraz ogólnodostępne środki dezynfekcyjne. Na bieżąco prowadzimy również wewnętrzną komunikację dotyczącą działań prewencyjnych minimalizujących prawdopodobieństwo zarażenia, takich jak regularne mycie rąk, niepodawanie ręki przy przywitaniu czy zachowanie odpowiedniego dystansu w kontaktach z innymi osobami.

Pragniemy również poinformować, że godziny pracy naszej firmy nie uległy zmianie, a nasi pracownicy dokładają starań, by obsługa klientów odbywała się na niezmiennym poziomie, mimo ograniczenia bezpośrednich spotkań. Magazyn, serwis i produkcja są w pełnej dyspozycji do realizacji Państwa zamówień. Czekamy na kontakt z Państwa strony i służymy wsparciem: SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszystkich zmianach, jakie wprowadzimy w ramach naszej działalności, następujących wskutek rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Uważnie monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy opierać nasze działania na zaleceniach i informacjach uzyskanych od odpowiednich władz lokalnych i rządowych oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z powyższymi kwestiami, zapraszamy do kontaktu: info@bibusmenos.pl
 
 

Źródło: https://www.gov.pl/web/koronawirus