O nas

baner-film-wizerunkowy-bibus-menos-2

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach dołączyliśmy do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji, dając nam możliwość aktywnego korzystania z 70-letniego doświadczenia Grupy oraz jej multikulturowego know-how. W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi.

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, druk 3D, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Już od 15 lat jesteśmy specjalistami w dostarczaniu najwyższej jakości elementów techniki liniowej. Z szerokiej gamy produktów mamy siłowniki elektryczne, prowadnice liniowe, śruby pociągowe, łożyska i wałki liniowe a także moduły i napędy paskowe oraz śrubowe. Oferujemy dobór elementów a także pełną dokumentacje techniczną produktów. Posiadamy spory magazyn takich elementów jak siłowniki elektryczne i prowadnice liniowe- serii 400, które tniemy na dowolny wymiar.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie, dlatego też nasi Klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze idealnego rozwiązania.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl
 
Sprawdź bogatą ofertę BIBUS MENOS z innych branż na stronie INNE USŁUGI.

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50000 artykułów

w ofercie

25000 faktur

wystawianych każdego roku

3800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2000 m²

hal produkcyjnych

20000 m3

kubatury magazynowej

9001

norma ISO – jakość ponad wszystko!